Каяк Маркет пропонує усім любителям каякинга, хто планує в недалекому майбутньому купити каяк, ознайомиться з основами техніки веслування на каяку використовуючи інтерактивний он-лайн підручник по каякингу.

У 2011-му році фінський он-лайн ресурс (підручник) KayakPaddling.net, який визнаний одним з найкращих у всьому світі, був перекладений українською мовою і тепер доступний усім користувачам з України. Згодом ресурс було перейменовано на KayakTutorial.com

Що ви можете дізнатися і почерпнути для себе на ресурсі KayakTutorial?

Матеріали на сайті KayakTutorial викладені у вигляді інтерактивної книги з анімованими ілюстраціями, які поетапно, крок за кроком демонструють як правильно управляти каяком.

Ви не просто читаєте текст - ви читаєте і одночасно бачите що і як треба робити.

Посібник з каякингу KayakTutorial.com розділений на глави які поетапно детально описують і демонструють основи управління каяком, а також основи безпеки на воді.

З ресурсу KayakTutorial ви дізнаєтеся:

  • Будова каяка;
  • Як правильно сидіти в каяку;
  • Як правильно тримати весло і як гребти в каяку;
  • Які види гребків існують і як їх виконувати;
  • Як зробити Брейсинг на каяку;
  • Як навчитися робити ескімоський переворот;
  • І багато що інше.

KayakTutorial також доступний і українською.

Каяк Маркет настійно рекомендує усім любителям туристичного каякинга  детально вивчити матеріали викладені на KayakPaddling.net. Це допоможе Вам увійти до світу каякинга безпечно і отримати від свого нового захоплення найбільшу користь і задоволення.

Приємного вам каякинга. І не забувайте одягати жилет.!

© Усі права захищені. Публікація викладеного матеріалу в мережі допускається тільки при розміщенні активного гіперпосилання на джерело. Будь-яке використання в комерційних цілях або публікація - тільки з письмової згоди правовласника.