Каяк Маркет - онлайн-магазин товаров для каякинга. Купить каяки, каноэ, лодки.

Каяк Маркет - он-лайн магазин каяків і байдарок, каное і іншого спорядження для каякинга і грібних видів спорту.

Kayak Market - он-лайн магазин під управлінням компанії Pobeach - Kayaks ("Пóбич-Каякс"), лідера з продажу товарів для сучасного каякинга і веслування в Україні.

Pobeach - Kayaks працює на ринку України з кінця 2009-го року. За цей час у нас накопичилося багато досвіду і партнерських зв'язків як в Україні так і за кордоном. Сьогодні більшість найбільших світових виробників каяків знають про український ринок саме завдяки роботі Pobeach - Kayaks.

На Kayak Market ви можете купити каяки, байдарки, каное, байдаркові весла, рятувальні жилети, автомобільні багажні системи для перевезення каяків і інше спорядження. Також на Каяк Маркеті представлений найбільший в Україні вибір дощок SUP (Stand - Up Paddling) або веслуванню на дошці стоячи і аксесуарів.

Ми пропонуємо саме краще спорядження і аксесуари для каякинга, водного туризму і SUP (Stand - Up Paddling) від світових лідерів індустрії, із складу в Києві і Запоріжжі з доставкою у будь-яку точку України.

Наші контакти:

у м. Києві і Україні (продаж і прокат каяків (байдарок), каное і спорядження):

e-mail: info@pobeach-kayaks.com
тел.: +380 97 967-75-76
Петелицький Михайло Миколайович

(щодня, без вихідних, з 09:00 до 21:00)

Склад: м. Київ, вул. Корабельна, 3 (по попередній домовленості).

у м. Запоріжжя і південно-східній частині України (продаж і прокат каяків (байдарок), каное і спорядження):

e-mail: dovjidag@gmail.com
тел.: +380 67 614-22-43
Довжик
Дмитро Володимирович
(щодня, без вихідних, з 09:00 до 21:00)

Склад: м. Запоріжжя, вул. Б.Хмельницкого, 22 (по попередній домовленості).

Чим ми відрізняємося від інших?

- Каяк Маркет це "магазин однієї купівлі" - ми дотримуємося популярної на заході концепції "one - stop - buy" або "one - buy - shop", магазин де можна купити усе потрібне і відразу.

- Ми зібрали для вас усе потрібне в одному місці! - від водонепроникного чохла для мобільного телефону до найдосконалішого морського каяка і усіх потрібних аксесуарів для каякинга. Вам не треба бігати після усіх магазинів і збирати потрібний вам комплект з усіх куточків країни, ми вже зробили це за вас і щороку збільшуємо наш асортимент.

- Ми продаємо тільки товари для каякинга і веслування. Основними (і єдиними) напрямами роботи компанії Pobeach - Kayaks являються прокат і продаж каяків і спорядження для водного туризму. У відмінності від інших спортивних магазинів, ми не намагаємося торгувати усіма видами спортивних товарів "під сезон", це дає вам гарантію, що ви спілкуєтеся з людьми вузького профілю які займаються тільки своєю справою і знають про каяки і каякинге все.

Pobeach-Kayaks є офіційним дистриб'ютором в Україні наступних брендів:

WERNER Paddles (США) - самі кращі весла для туристичних каяків, White-Water каякинга і SUP Paddling.

Perception Kayaks (Великобританія) - кращі європейські каяки з поліетилену. Саме краще співвідношення ціна/якість.

OCEAN KAYAK (США) - найкращі у світі Sit-On-Top каяки і каяки для риболовлі.

Necky Kayaks (США) - експедиційні і туристичні каяки.

Old Town Canoe (США) - традиційні канадські каное, мистецтво виготовлення яких було передане засновникам компанії корінними індійцями штату Мейн ще більше 100 років тому.

Carlisle Paddles (США) - високоякісні весла для каяків в середній ціновій категорії а також традиційні дерев'яні весла для каное.

SeaBird Designs Kayaks (Норвегія) - композитні і поліетиленові каяки для туризму, прогулянок і риболовлі.

PALM (Великобританія) - одяг і страхувальні жилети для каякинга і веслування. Краща якість за розумну ціну.

NRS (США) - виробник високоякісних і при цьому недорогих аксесуарів для каякинга і водного веслування. Компанія NRS також є одним з видатних ритейлерів спорядження для водного спорту в США, що відкриває нам двері до багатьох інших виробників, які були раніше недоступні.

Wilderness Systems Kayaks - одні з найпопулярніших туристичних каяків в США. Каяки Wilderness Systems відрізняються високою якістю оснащення і фурнітури, а модельний ряд каяків охоплює практично усі категорії для активного відпочинку на воді - від прогулочних і рибальських каяків до експедиційних каяків (всього більше 40 моделей і комплектацій).

Dagger Kayaks - під цим брендом зібрані, переважно, каяки для сплавів по бурхливих річках, але також є і декілька моделей туристичних і прогулочних каяків.

Легендарний Dagger Mamba вже декілька поколінь є одним з кращих Wite-Water каяків.

Бренд має два підрозділи - американське і європейське. Модельний ряд вироблюваних каяків в Європі і в США також трохи відрізняється. У європейському асортименте є також двомісний каяк і довгий морський каяк, чого немає на американському ринку.

Wave Sport Kayaks - ще один бренд, під яким робляться каяки для сплавів по бурхливих річках (White - Water каяки). Каяки Wave Sport добре відомі у всьому світі своєю якістю і комфортом оснащення. А деякі моделі вважаються еталонними у своєму класі.

Ми також є офіційними партнерами і дилерами (чи субдилерами) наступних брендов:

Advanced Elements (США) - надувні і каркасно-надувні каяки (байдарки) і каное для туризму, прогулянок і активного відпочинку на воді.

RTM Kayaks (Франція) - поліетиленові каяки для туризму, риболовлі і відпочинку.

Hobie Kayaks (США) - американські каяки преміум-класу з педальним (лопатевим) приводом. Каяки Hobie Kayaks єдині у своєму роді. Рух каяка забезпечується за рахунок плавників, які працюють за принципом крила пінгвіна. Вартість каяків від Hobie Kayaks прораховується в окремому індивідуальному порядку.

THULE - авто-багажники, багажні системи і інші автоаксесуари для перевезення на автомобілях каяків, каное і іншого спортивного спорядження.

Ви можете замовити у нас будь-який товар вказаних вище виробників з доставкою у будь-яку точку України.

Бажаємо Вам приємного каякинга і відпочинку на воді... І не забувайте одягати жилет!