Каяк Маркет - онлайн-магазин товаров для каякинга. Купить каяки, каноэ, лодки.

Каяк Маркет - он-лайн магазин каяків і байдарок, каное і іншого спорядження для каякинга і грібних видів спорту.

Kayak Market - он-лайн магазин з продажу сучасних туристичних каяків, рибацьких каяків, каное, САП дощок для веслування стоячи. Найбільший профільний онлайм магазин товарів для веслування в Україні.

Магазин "Каяк Маркет" працює з кінця 2009-го року. За цей час у нас накопичилося багато досвіду і партнерських зв'язків як в Україні так і за кордоном. Сьогодні більшість найбільших світових виробників каяків знають про український ринок саме завдяки роботі нашого магазину.

На Kayak Market ви можете купити каяки, байдарки, каное, байдаркові весла, рятувальні жилети, автомобільні багажні системи для перевезення каяків і інше спорядження. Також на Каяк Маркеті представлений найбільший в Україні вибір дощок SUP (Stand - Up Paddling) або веслуванню на дошці стоячи і аксесуарів.

Ми пропонуємо саме краще спорядження і аксесуари для каякинга, водного туризму і SUP (Stand - Up Paddling) від світових лідерів індустрії, із складу в Києві і Запоріжжі з доставкою у будь-яку точку України.

Наші контакти:

у м. Києві і Україні (продаж і прокат каяків (байдарок), каное і спорядження):

e-mail: pobeach7@gmail.com
тел.: +380 97 967-75-76
Петелицький Михайло Миколайович

(щодня, без вихідних, з 09:00 до 21:00)

м. Київ, Гідропарк. Станція прокату "Каяк Каное Центр" (за попередньою домовленістю).

у м. Запоріжжя і південно-східній частині України (продаж і прокат каяків (байдарок), каное і спорядження):

e-mail: dovjidag@gmail.com
тел.: +380 67 614-22-43
Довжик
Дмитро Володимирович
(щодня, без вихідних, з 09:00 до 21:00)

Склад: м. Запоріжжя, вул. Б.Хмельницкого, 22 (по попередній домовленості).

Чим ми відрізняємося від інших?

- Каяк Маркет це "магазин однієї купівлі" - ми дотримуємося популярної на заході концепції "one - stop - buy" або "one - buy - shop", магазин де можна купити усе потрібне і відразу.

- Ми зібрали для вас усе потрібне в одному місці! - від водонепроникного чохла для мобільного телефону до найдосконалішого морського каяка і усіх потрібних аксесуарів для каякинга. Вам не треба бігати після усіх магазинів і збирати потрібний вам комплект з усіх куточків країни, ми вже зробили це за вас і щороку збільшуємо наш асортимент.

- Ми продаємо тільки товари для каякинга і веслування. Основними (і єдиними) напрямами роботи компанії Pobeach - Kayaks являються прокат і продаж каяків і спорядження для водного туризму. У відмінності від інших спортивних магазинів, ми не намагаємося торгувати усіма видами спортивних товарів "під сезон", це дає вам гарантію, що ви спілкуєтеся з людьми вузького профілю які займаються тільки своєю справою і знають про каяки і каякинге все.

Pobeach-Kayaks є офіційним дистриб'ютором в Україні наступних брендів:

WERNER Paddles (США) - самі кращі весла для туристичних каяків, White-Water каякинга і SUP Paddling.

Perception Kayaks (Великобританія) - кращі європейські каяки з поліетилену. Саме краще співвідношення ціна/якість.

OCEAN KAYAK (США) - найкращі у світі Sit-On-Top каяки і каяки для риболовлі.

Necky Kayaks (США) - експедиційні і туристичні каяки.

Old Town Canoe (США) - традиційні канадські каное, мистецтво виготовлення яких було передане засновникам компанії корінними індійцями штату Мейн ще більше 100 років тому.

Carlisle Paddles (США) - високоякісні весла для каяків в середній ціновій категорії а також традиційні дерев'яні весла для каное.

SeaBird Designs Kayaks (Норвегія) - композитні і поліетиленові каяки для туризму, прогулянок і риболовлі.

PALM (Великобританія) - одяг і страхувальні жилети для каякинга і веслування. Краща якість за розумну ціну.

NRS (США) - виробник високоякісних і при цьому недорогих аксесуарів для каякинга і водного веслування. Компанія NRS також є одним з видатних ритейлерів спорядження для водного спорту в США, що відкриває нам двері до багатьох інших виробників, які були раніше недоступні.

Wilderness Systems Kayaks - одні з найпопулярніших туристичних каяків в США. Каяки Wilderness Systems відрізняються високою якістю оснащення і фурнітури, а модельний ряд каяків охоплює практично усі категорії для активного відпочинку на воді - від прогулочних і рибальських каяків до експедиційних каяків (всього більше 40 моделей і комплектацій).

Dagger Kayaks - під цим брендом зібрані, переважно, каяки для сплавів по бурхливих річках, але також є і декілька моделей туристичних і прогулочних каяків.

Легендарний Dagger Mamba вже декілька поколінь є одним з кращих Wite-Water каяків.

Бренд має два підрозділи - американське і європейське. Модельний ряд вироблюваних каяків в Європі і в США також трохи відрізняється. У європейському асортименте є також двомісний каяк і довгий морський каяк, чого немає на американському ринку.

Wave Sport Kayaks - ще один бренд, під яким робляться каяки для сплавів по бурхливих річках (White - Water каяки). Каяки Wave Sport добре відомі у всьому світі своєю якістю і комфортом оснащення. А деякі моделі вважаються еталонними у своєму класі.

Ми також є офіційними партнерами і дилерами (чи субдилерами) наступних брендов:

Advanced Elements (США) - надувні і каркасно-надувні каяки (байдарки) і каное для туризму, прогулянок і активного відпочинку на воді.

RTM Kayaks (Франція) - поліетиленові каяки для туризму, риболовлі і відпочинку.

Hobie Kayaks (США) - американські каяки преміум-класу з педальним (лопатевим) приводом. Каяки Hobie Kayaks єдині у своєму роді. Рух каяка забезпечується за рахунок плавників, які працюють за принципом крила пінгвіна. Вартість каяків від Hobie Kayaks прораховується в окремому індивідуальному порядку.

THULE - авто-багажники, багажні системи і інші автоаксесуари для перевезення на автомобілях каяків, каное і іншого спортивного спорядження.

Ви можете замовити у нас будь-який товар вказаних вище виробників з доставкою у будь-яку точку України.

Бажаємо Вам приємного каякинга і відпочинку на воді... І не забувайте одягати жилет!