UAH
  • EUR
  • USD
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Каяк Маркет - онлайн магазин каяків, байдарок, каное, САП та аксесуарів для активного відпочинку на воді
0
Мій кошик

Весла для SUP (Stand Up Paddling)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Весла для SUP (Stand Up Paddling) використовуються для плавання на спеціальній дошці - Stand Up Paddling Board, яка відрізняється від дошки для серфінгу більшою шириною, товщиною і більшою стійкістю.

У нашому магазині kayakmarket.com.ua представлені весла для SUP від ​​світового лідера у виробництві весел для каякінгу - американської компанії WERNER, чиї весла для SUP також вважаються одними з найкращих в світі.

Весла WERNER для SUP можуть бути як цілісні, так і розбірні або з можливістю регулювання довжини весла. Також виробляються SUP весла із зігнутим веретеном, що дозволяє значно зменшити навантаження на кисть нижньої руки і запобігти можливі травми.

SUP Paddling - це відносно новий вид спорту, який розвивається у всьому світі з блискавичною швидкістю.  Щоб плавати на дошці для SUP вам не потрібні океанські хвилі або морське узбережжя.  Ви можете плавати на дошці навіть на абсолютно спокійній воді.

При веслування на SUP задіюються практично всі групи м'язів, а не тільки м'язи рук і плечей як при веслування на каяках і каное.  Ви працюєте всім тілом.  Завдяки саме цій властивості SUP можна розглядати як цікаву заміну звичайному фітнесу.

Вгору