ІНСТРУКЦІЯ З СОЦІАЛЬНОГО ТА ФІЗИЧНОГО ДИСТАНЦІЮВАННЯ ДЛЯ ВЕСЛУВАЛЬНИКІВ

Дні і тижні як ці нагадують нам про міцність, співпереживання, та наполегливість наших громад. В такі моменти ми також згадуємо чому ми, любителі веслування, ставимо наше захоплення на перший план. Коли ми хочемо вирватися  усього цього – постійного напруження, тривожних новин, наших моніторів, наших тривог. Ми шукаємо відновлення рівноваги нашого розуму, сил, духу у Природі через єднання з Природою та через веслування.

Зараз, більше ніж коли-небуть, коли соціальне дистанціювання стало нормою нашого повсякденного життя, ми дивимося на Воду щоб зберегти наше почуття рівноваги.

Однак, з переліком обмежень який, здається, тільки збільшується з кожним днем, навіть намагання вийти на воду може викликати непорозуміння і вагання. Нас часто запитують про можливість вийти на воду повеслувати в ці дні, тому ми зібрали короткий гід з соціального дистанціювання для нас веслувальників щоб допомогти зорієнтуватися в цей нелегкий час невизначеності.

БЕЗПЕКА – ПОНАД УСЕ!

Перше і найголовніше, завжди переконайтеся що ви дотримуєтеся останніх інструкцій, правил та обмежень від міжнародних, національних, та місцевих органів влади. Ці обмеження можуть поширюватися на туризм, мандрівки, обмеження зібрань або обмеження доступу до певних місць. Незважаючи на те що річки та озера залишаються відкритими і доступними, багато місць та об’єктів є або можуть бути закриті для відвідування, включно з громадськими вбиральнями, кемпінгами, адміністраціями парків, тощо, і навіть пляжі можуть бути закритими. Будь ласка переконайтеся, що ви врахували всі ці обмеження та застереження. Навіть якщо все виглядає відкритим і доступним, врахуйте в першу чергу інтереси охорони здоров’я інших людей, перш ніж виходити на прогулянку.

 

НЕ УСКЛАДНЮЙТЕ

Захоплення веслуванням завжди полягало частково у його простоті. Так легко пережити це унікальне відчуття перебування на Воді. Ми виходимо назовні, завантажуємо свої каяки [або дошки чи каное] і прямуємо до тих священних місць, де ми можемо почуватись вільно і невимушено, насолоджуватися цим відчуттям з кожним гребком  весла. Хороша новина в тому, що все-ще можна вийти і піти повеслувати на своєму каяку, САП-дошці чи каное!

У світлі останніх подій ми рекомендуємо спростити усе ще більше. Вибирайте подорожі, які знаходяться трохи ближче до дому, щоб уникнути необхідності робити зупинки, де ви можете зустріти більше людей. Крім того, враховуючи стрімкий ріст і серйозність ситуації, ми рекомендуємо мандрувати лише соло або сім’єю.

ВЕСЛУВАННЯ НАОДИНЦІ

Веслування наодинці – найкращий спосіб практикувати соціальне дистанціювання, однак ризики пов’язані з таким способом відпочинку залишаються і це, як правило, не рекомендується. Пам'ятайте, ми ніколи не радимо вирушати на річку - будь то спокійну чи бурну, наодинці. Якщо ви вирішите веслувати наодинці, завжди слід робити це в межах ваших фізичних можливостей. Зараз не час встановлювати особисті рекорди чи вирушати в далекі мандрівки. Перегляньте наш повний перелік наведених нижче міркувань та висновків щодо всіх мандрівок.

 

СІМЕЙНІ МАНДРІВКИ

Розмірковуючи про "груповий" вихід на воду, сімейні мандрівки мають стати першим і єдиним вибором, оскільки допустимо бути поруч із членами сім'ї, що не перебувають під карантином, і які проживають під одним дахом. Сім'я, яка живе разом, все ще може веслувати разом! Незважаючи на це, є ще деякі соціальні міркування перед тим як ви відправитеся сім’єю на прогулянку.

 

ВИСНОВКИ

Перш ніж вирушати на самостійну або сімейну водну прогулянку, перегляньте список порад нижче, щоб забезпечити безпеку себе та оточуючих у ці складні нові часи.

  • Дотримуйтесь усіх інструкцій та обмежень від міжнародних, національних та місцевих органів влади.
  •  Не мандруйте далеко! Обирайте короткі шляхи доїзду до водойм і короткі маршрути прогулянок.
  • Тримайте відстань (2 метри) від інших на воді та поза водою.
  • Уникайте натовпу та виходьте на воду по черзі, також по черзі виходьте з води.
  • Сплануйте свій маршрут належним чином, пам’ятайте про обмеження, погодні умови тощо.
  • Візьміть і одягніть відповідне спорядження, засоби безпеки та одяг.
  • Візьміть із собою заряджений мобільний телефон або інші засоби зв’язку.
  • Повідомте когось, куди ви їдете та коли плануєте повернутися.
  • Повернувшись, переконайтесь що ви почистили спорядження, одяг та себе.
  • Дотримуйтесь рекомендацій та санітарних правил, встановлених на час  карантинних заходів.

 

ЗБЕРІГАЙТЕ СПОКІЙ ТА ПРОДОВЖУЙТЕ ВЕСЛУВАТИ!

Рухаємось вперед разом та не забуваємо робити видих і оновлювати себе енергією Води та Природи.

Зустрінемося на воді! (здалеку)


P.S. Станції прокату "Каяк Каное Центр" здійснюють видачу лише приватного спорядження, яке зберігається на прокаті. Групові заходи та робота прокатів призупинена до закінчення дії карантину.

Магазин КаякМаркет продовжує працювати в он-лайн режимі, як і раніше. Ми готові надати вам консультацію телефоном з приводу вибору спорядження для вашого активного відпочинку на воді. Відвантаження товарів (каяків, каное, САП-дошок) як і раніше здійснюємо через поштові служби НоваПошта або Delivery. 

 

Ваша команда «КаякМаркет» та «Каяк Каное Центр»
_________________
Перекладено та адаптовано за матеріалами наших американських колег з Wilderness Systems Kayaks