Категории

NRS PFD Hydration Pack - ультракомпактний гідратор для каякінгу та SUP

Производитель: NRS
Код товара: 3434268
В наличии
1 490,50 грн.
В корзину

NRS Hydration Pack - універсальна та ультралегка питна система (гідратор) для застосування з будь-яким страхувальним жилетом, або незалежно - у форматі наплічника. 

Питна система NRS Hydration Pack розроблена таким чином щоб її можна було використовувати як автономно так і в парі з будь-яким страхувальним жилетом. Ремені гідратора відстібуються, а сумка з ємністю для води кріпиться на плечеві ремені жилета. Ви можете пристосувати питну систему на будь-який жилет, який у вас вже є - чи то жилет для рибаловлі чи то жилет для WW-каякінгу. 

На зовнішній частині питної системи розташована додаткова кишеня для дрібних, але необхідних в поході речей, таких як невеликий ліхтар або маячок. В цю кишеню також можна заховати ремені самого гідратора, якщо ви використовуєте систему в парі з жилетом. 

В комплекті уретанова ємність об'ємом 1,5 л. 
Вага усієї системи (без води) - 400г. 

NRS PFD Hydration Pack - ультракомпактний гідратор для каякінгу та SUP NRS PFD Hydration Pack - ультракомпактний гідратор для каякінгу та SUP NRS PFD Hydration Pack - ультракомпактний гідратор для каякінгу та SUP
Отзывы
    Оставить отзыв