Категорії

Новини

Гонка пригод "Шлях на Січ" 2018

23 вересня 2018 року в Запоріжжі відбудеться одне з найяскравіших подій в світі екстремального спорту пригодницька гонка "Шлях на Січ". 30-ти кілометровий каяк марафон навколо острова Хортиця успадковує легендарний обряд, який повинен був пройти кожен справжній козак: проплисти через пороги Дніпра проти течії. Гонка закінчується бігових етапом в самому серці Хортиці - Запорізької Січі.

Новый пункт проката каяков и досок для гребли стоя (SUP) в Одессе

Мы рады сообщить о новом пополнении в нашей дружной команде пунктов проката каяков. Совсем недавно начал свою работу новый пункт в партнерской сети прокатов каяков "Каяк Каноэ Центр" в Одессе. В прокате доступны каяки и доски для гребли стоя (SUP).

Осінні перегони на каяках та САП "Shark Attack" та "Шлях на Січ"

Цієї осені нас чекають дві захоплюючі гонки на каяках та САП-дошках! "Shark Attack - втечи від акули!" в Києві та "Шлях на Січ" в Запоріжжі. Запрошуємо усіх любителів позмагатися за цінні призи. Загальний призовий фонд обох перегонів складе понад 100 000 грн!

8 жовтня в Запоріжжі відбудеться легендарний гребний марафон "Шлях на Січ".

Подолавши 30 км навколо скелястих берегів, і пробігши 800 м учасники фінішують в самому серці Хортиці - Запорізької Січі. Дніпро восени може зустріти спортсменів бурхливою течією, як альтернатива, на небезпечній ділянці буде організовано обнесення човнів берегом.

Плани розвитку компаній Old Town та Ocean Kayaks на 2018-й рік

Компанія Johnsons Outdoors оголосила про плани розвитку брендів Old Town та Ocean Kayaks на сезон 2018-го року. Cвітова індустрія каякінгу вже заготовила новинки на наступний рік, тому починаємо знайомитися з ними ще до осінніх виставок.

Предзаказ на сезон 2017

Лучшая возможность в сезоне 2017 купить товар по оптовой цене.

Основные новости сезона 2017 от компании BIC Sport

Новые САП-доски сезона 2017 года от компании BIC Sport. Новый дизайн, новые расцветки и новые материалы

Old Town PDL Drive

Анонс нового педального привода от OLD TOWN

Час збиратися усім каякерам разом. Або де мешкають українські каякери (Оновлено)

Часто наші клієнти запитують у нас з ким ще можна покататися на каяках, хто захоплюється цим спортом, або де можна знайти друзів по нашому самому улюбленому хоббі? Ми вирішили зібрати всю доступну нам інформацію про те, де можна знайти українських каякерів щоб зустрітися та поспілкуватися на улюблену тему, або просто погребти за компанію.

Экстремальная эстафетная мультигонка с каякинг-этапом Red Bull GerGetIt 2014 - 25-26 июля, Грузия, Казбеги

25-26 июля в Казбеги (Грузия) во второй раз состоится один из самых экстремальных эстафетных соревнований Red Bull GerGetIt. Уже принимаются заявки на участие. Каждая команда должна состоять из каякера, скалолаза, горного велосипедиста и бегуна.

« Назад1 2 3 4 5 6 Далі »