Десять причин, чому я вибрав морської каяк.  Звідки взялася тяга до такого екзотичного в наших краях увазі активного відпочинку?  Спробую по пунктам розкрити переваги і позитивні особливості морського каякинга.

  •  Доступність і демократичність.  Хороший каяк дешевше, ніж найдешевша човен з мотором.  Не вимагає оренди стоянкового місця, трейлера для перевезення, сліпа для спуску на воду.

Морской туристический каяк из полиэтилена

Фото з сайту iscover-the-world.co.uk

  • Каяк не потрібно ставити на облік в ГИМС, отримувати судноводійної права, щорічно проходити техогляд, платити транспортний податок.

Каяк типа сит-от-топ от Ocean Kayaks

На островах затоки Петра Великого

  • Морський каякінг не є екстремальним видом спорту, немає потреби в якихось складних навичках і особливої ​​фізичної підготовки.  У той же час він чудово допомагає підтримувати хорошу фізичну форму і бадьорий життєвий тонус.

Каякинг доступный абсолютно каждому вне зависимости от возраста.

Управління морським каяком типу сит-он-топ (sit-on-top) є навіть дитині

  • Практично цілорічний каячний сезон.  Немає необхідності скаржитися на холодне літо, пізню осінь або довгу зиму.  Головне - це знайти ділянку рідкої води.  Тепла погода не є ні обов'язковим, ні бажаною умовою для запливу на морському каяку.  Винайдене ескімосами плавзасіб прекрасно підходить для експлуатації в будь-яку погоду.

Фото з сайту peoplepositive.com

  • Доступність відокремлених і незагаженних ділянок узбережжя, куди не можуть висаджуватися власники більших плавзасобів.  На каяку ви протиснеться в будь-які щілини і зможете висадитися на стирчать з води скелі.  Каяк не боїться ні небезпечних для твердих човнів каменів, ні небезпечних для надувних човнів морських їжаків і гострих черепашок.

Каяки, море, отдых

Фото з сайту glenmorelodge.org.uk

  • Поліетиленовий каяк не вимагає догляду, фарбування і будь-якої іншої підготовки до сезону.  Чи не витрачає паливо.

Каяк

Фото з сайту seakayak.ws

  • У той же час каякер, на відміну від пішохода, велосипедиста чи іншого безмоторного сухопутного туриста, може взяти з собою вельми значна кількість спорядження.  Морський каяк дозволяє розмістити в собі і на собі більше речей, ніж може знадобитися в поході одній людині.

Каяк на закате солнца

Фото з сайту ctcoastalkayaking.com

  • Хороша крейсерська швидкість морського каяка дає можливість за світловий день покривати досить значну відстань.  У той же час сам процес веслування позбавляє каякера від безцільних блукань по березі в місці швартування, і тужливого пиття горілки в спробі зобразити відпочинок по-російськи.  Бо вільний час можна використати з більшою користю для організму.

Каяки море

Фото з сайту tofino-kayaking.com

  • Морський каяк універсальний, йому підкоряються не тільки морські простори і гирла великих річок, а й болотні простору будь-якого розміру.  Там, де болотна рослинність не дає використовувати мотор або орні весла, каякер, немов велика гладка риба, протискується в лабіринті корчів і очеретів.  Часом, для руху по болоту не потрібна навіть вода, досить мокрої трави.

Каяк море, киты, касатки

Фото з сайту anacorteskayaktours.com

  • Морський каяк - це елемент здорового способу життя.  Це прекрасний спосіб уберегти організм від жахливої ​​екології міст.  Це заряд хорошого настрою і маса позитивних емоцій.  Це привід для спілкування з однодумцями.

Каяки для рыбаки. Рыбалка с каяка

Ловля акул з морських каяків. Фото с сайта bloodydecks.com

Так що, приєднуйтесь.  Вас чекають морські та прісноводні простори, свіже повітря, тихий плескіт весел, максимальна близькість до природи і незабутнє задоволення ім'я якому - морський каякінг.

Каякер.

Автор статті на акваторії затоки Петра Великого.

Каякинг Видео

© Стаття взята з сайту Sea-kayak.ru без змін і правок. http://sea-kayak.ru/technical/?idnews=30