Категории

Час збиратися усім каякерам разом. Або де мешкають українські каякери (Оновлено)

Цієї осені виконується 7 років з початку роботи он-лайн магазину Pobeach-kayaks (який переріс в подальшому в «КаякМаркет» та "Каяк Каное Центр") і 6 років з моменту відкриття наших перших пунктів прокату каяків. За цей час ми пройшли довгий і складний шлях і виросли від одиночних поставок декількох моделей каяків на замовлення до одного з найбільш впізнаваних магазинів в усій східній Європі. Сьогодні у нас можна купити каяки багатьох популярних виробників просто з наших складів, не очікуючи доставки з європейського складу виробників, або замовити найбільш сучасні та найбільш елегантні каяки топових виробників практично з будь-якого кінця світу.

Окрім продажів, увесь цей час ми також активно розвивали мережу пунктів прокату каяків, щоб ви могли протестувати каяк перед покупкою. З часом це переросло в окремий напрямок нашої роботи і навіть більше, сьогодні це вже окремий рух, спільнота людей які не уявляють свого життя без водних мандрівок. Для прикладу, в Києві ми виросли з маленького прокату на 7 посадкових місць до трьох пунктів прокату та здатні сьогодні вивести на воду понад 140 людей одночасно. Також ми активно розвиваємо нашу партнерську мережу прокатів каяків, каное та SUP по всій Україні, яка об'єднує усі прокати під єдиним брендом «Каяк Каное Центр». На сьогодні в самих різних куточках України діють вже близько 15-ти таких "Каяк Каное центрів" а кількість наших партнерів буде тільки зростати.

Озираючись на пройдений шлях, ми вже можемо впевнено сказати, що прийшов час для каякерів збиратися разом, оскільки збиратися вже є де і є кому. Часто наші партнери – це власники баз відпочинку, туристичні та екскурсійні компанії або просто люди, які настільки люблять каякінг, що вирішили зробити його частиною свого життя та відкрили власні пункти прокату каяків. (Якщо ви відчуваєте, що каякінг або SUP для вас це вже дещо значно більше ніж просто хобі і ви готові інвестувати в це - звертайтеся до нас! Ми допоможемо вам з підбором спорядження та запропонуємо найкращу ціну для закупівлі всього необхідного. Окрім цього ми можемо включити ваш прокат в партнерську мережу щоб про вас змогли дізнатися побільше людей як можна швидше). 

Для спрощення пошуку місць, де можна узяти каяки на прокат ми створили сайт Каяк Каное Центр, на якому зібрана уся контактна інформація про усі пункти прокату каяків, каное та САП в Україні, які об'єднані в нашій партнерській мережі.

Для ще більшого спрощення пошуку однодумців ми рекомендуємо скористатися соціальними мережами та підписатися на офіційні сторінки прокатів, а також приєднатися до вже діючих груп та клубів каякерів.

Офіційні строрінки пунктів прокату каяків, каное та SUP партнерської мережі "Каяк Каное Центр":

1) Мережа прокатів "Каяк Каное Центр" в Києві - на сьогодні діє три прокати: 1) в Гідропарку (зліва за Венеціанським мостом), 2) на Славутичі поруч з Південним мостом та 3) новий прокат на Оболонській набережній (пляж Наталка). На кожному з пунктів ви можете узяти каяки на прокат, сходити в тур вихідного дня, зустріти одноклубників, або провести корпоративний захід з тімбілдінгу.

а також група: https://www.facebook.com/groups/222128257952706/

2) "Каяк Каное Центр" в Запоріжжі  (прокат, тури на каяках, клуб, корпоративи):

3) "Каяк Каное Центр" в Дніпрі - діють два пункти прокату (прокат, тури на каяках, клуб, корпоративи):

4) партнери "Каяк Каное Центр" в Ізмаїлі, Одеська область - на каяках по водах Бесарабії і не тільки. (прокат, клуб, тури на каяках):

5) партнери "Каяк Каное Центр" в Одесі - (прокат, клуб, тури на каяках):


 

6) партнери "Каяк Каное Центр" в Тернополі - Тур-клуб «Команда ТУРЕ» (прокат, клуб, тури на каяках, рафтингові сплави, кепмпінги в Карпатах):

7) партнери "Каяк Каное Центр" в Харкові - Компанія "Бадйрки.ком.юа": (тури на каяках і байдарках)

8) партнеры "Каяк Каное Центр" в Сумській області - Компанія «ТурКемп» (прокат, тури на каяках):

9) партнери "Каяк Каное Центр" в Запоріжжі - клуб сплавного WW-каякинга "Байдарка.зп.юа" (сплавні тури на WW-каяках, навчання WW-каякінгу, сплави, клуб):

10) партнери "Каяк Каное Центр" в Києві - клуб WW-каякінгу «KievKayaks» (клуб, сплавні тури на WW-каяках, навчання WW-каякінгу, рафтингові сплави):

11) партнери "Каяк Каное Центр" в Херсоні - Каяк-клуб Херсона (прокат, тури на каяках):

12) партнери "Каяк Каное Центр" в Карпатах, смт. Ворохта - база відпочинку "Скита" (сплави на рафтах та байдарках в Карпатах на річці Чорний Черемош (клуб, сплави на рафтах, байдарках):

13) партнери "Каяк Каное Центр" у Львові, оз. Сірка (за м. Яворів) - нове, велике, дуже глибоке і чисте озеро Сірка тепер пропонує усім відпочивальникам також і прогулянки на каяках, каное і САП. 

14) партнери "Каяк Каное Центр" на острові Дарилгач, в Херсонській області - новий прокат каяків на унікальному острові-природному парку, озера острова і маяки тепер можна оглянути з каяків. 

тел. пункту прокату на о. Джарилгач: 067-693-93-96

 

**Партнерські пункти прокату "Каяк Каное Центр" в Криму та в Донецьку тимчасово не працюють у зв'язку з окупацією.

 

Групи та клуби каякерів в соц.мережах для спілкування та планування спільних походів (не прокати):

1. Київський клуб каякінгу (клуб):

Ми запрошуємо усіх любителів каякінгу та активного відпочинку на пункти прокату каяків, каное та дощок для SUP! Спілкуйтеся, створюйте великі каякерські компанії та проводьте час цікаво, весело та користю для здоров'я!

____________________
P.S. Ми також запрошуємо усіх наших партнерів до взаємовигідної співпраці! Якщо у вас є бажання приєднатися до нашої великої компанії партнерів "Каяк Каное Центр" - телефонуйте! Ми допоможемо вам розпочати цей захоплюючий бізнес та підтримаємо на будь-якій стадії розвитку.

зимний (новогодний) каякинг в Киеве каякинг в Гидропарке в Киеве каяки в Харькове каяки в Харькове каяки в Харькове каяки в Тернополе каяки на Черном море каяки в Тернополе каяки в Измаиле каяки в Измаиле каяки в Киеве каяки и SUP возле Южного моста в Киеве каяки и SUP возле Южного моста в Киеве каяки и SUP возле Южного моста в Киеве Каяки в Святогорске и Донецке самые первые каяки на прокате в Гидропарке в Киеве, с которых все начиналось каяки в Херсоне каяки в Сумской области
каяки в Сумской области каяки в Сумской области каякинг в Киеве каякинг в Киеве каякинг в Киеве каякинг в Киеве каякинг в Киеве каякинг в Киеве каякинг в Запорожье каякинг в Запорожье
каякинг в Запорожье каякинг в Запорожье каякинг в Запорожье SUP в Запорожье Час збиратися усім каякерам разом. Або де мешкають українські каякери (Оновлено)
26 сентября 2016 г.
Pobeach-Kayaks

Отзывы
    Оставить отзыв