Категории

Плани розвитку компаній Old Town та Ocean Kayaks на 2018-й рік

Компанія Johnsons Outdoors (власник брендів Old Town Kayaks, Old Town Canoe, Necky Kayaks, Carlisle Paddles та Ocean Kayaks) оголосила про свої плани на сезон 2018-го року... саме так, літо 2017 тільки розпочалося, а світова індустрія каякінгу вже заготовила новинки на наступний рік!

Отже, головних новин є одразу декілька:

1) Компанія фокусується на розвитку та просуванні двох головних брендів, які були найбільш успішними в останні роки: Old Town Kayaks та Ocean Kayaks.

2) 2017-й рік стане останнім для бренду Necky Kayaks, з 2018-го він припинить своє існування, а ті моделі каяків, які викликали найбільший інтерес у каякерської спільноти або продовжать випускати під брендом Old Town, або будуть замінені на нові моделі цього ж класу.

Хоча не без суму мусимо сказати, що деякі моделі, які були справжніми "іконами" на ринку каякінгу Північної Америки відійдуть у минуле. Одними з таких каяків стане експедиційний каяк Necky Looksha-17 та його двомісний варіант Looksha Tandem. (В комапанії Wilderness Systems Kayaks сьогодні мабуть відкоркували пляшку шампанського – оскільки в історію відходить найбільший конкурент каяка Wilderness Systems Polaris-180). У нас на складі ще є парочка каяків Necky Looksha-17, спішіть придбати,  більше таких унікальних експедиційних лінкорів не робитимуть!

3) Бренд весел Carlisle Paddles також очікує суттєва трансформація та переміщення в більш «бюджетний дивізіон», а топові моделі весел цього бренду отримають підсилення та будуть випускатися вже під брендом Old Town. Лінійка весел Old Town буде урізноманітнена веслами для низького кута греблі, нові весла також отримають карбонове веретено. 

З цікавих новинок на 2018-й рік слід в першу чергу відзначити плани на випуск рекреаційного педального каяка в лінійці Ocean Kayak. Педальні каяки впевнено завойовують ринок і тепер не обов’язково купувати дорогий рибацький каяк щоб крутити педалі, також новачкам не потрібно натирати мозолі на руках веслом – можна одночасно фільмувати красиві краєвиди і впевнено продовжувати рух при цьому. А знаючи фундаментальний підхід інженерів Ocean Kayak до комфорту, можна бути впевненим, що новинка буде дуууже комфортною для користувачів! Ocean Kayak знову задає тренд для усієї індустрії! Можемо припустити, що компанія швидше за все використає існуючі успішні напрацювання в новинці буде застосований педальний привід схожий до того, який використовується на Old Town Predator PDL.

  

В модельному ряді каяків від Old Town Kayaks з’явиться ціле нове сімейство каяків – Castine, в трьох різних розмірах – 13.6, 14.0, 14.6 футів, ці моделі частково замінять прогулянково-туристичну серію каяків Necky Looksha, однак 17-футового таки не вистачатиме. Тому цілком імовірно що через рік-два модель можуть знову повернути до життя.

Бренд Old Town також поповниться серією страхувальних жилетів та жилетів для риболовлі, які відповідатимуть загальній стилістиці лінійки каяків Predator.

Найсвіжіші новини шукайте на сторінці КаякМаркет в Facebook: 

 

Плани розвитку компаній Old Town та Ocean Kayaks на 2018-й рік Плани розвитку компаній Old Town та Ocean Kayaks на 2018-й рік Плани розвитку компаній Old Town та Ocean Kayaks на 2018-й рік Плани розвитку компаній Old Town та Ocean Kayaks на 2018-й рік Плани розвитку компаній Old Town та Ocean Kayaks на 2018-й рік
16 июня 2017 г.
Pobeach-kayaks

Отзывы
    Оставить отзыв