Категорії

Осінні перегони на каяках та САП "Shark Attack" та "Шлях на Січ"

З настанням осені в Києві вже вкотре зявляється справжній морський хижак і розпочинає своє полювання на любителів каякінгу! 30 вересня всі каякери збираються на Оболонській набережній щоб поганятися з акулою. Будьте обережні на воді, не станьте жертвою акули! 

Всі учасники гонки стартують з Оболонської набережної в Києві, і через 5 хвилин після так званого мас-старту на дистанцію вийде один з топових українських веслувальників, який переміг в цій гонці минулого року і став “акулою” - Дмитро Глотов, він і  спробує наздогнати основну групу на вісімнадцятикілометровій дистанції.

Ті кого «Акула» наздожене і "покусає" зі змагання не вибувають, а повинні закінчити проходження траси вклавшись в ліміт часу. Таким чином, «надкушені» учасники отримують можливість врятуватися і отримати своєчасну допомогу вже на березі. Під допомогою ми маємо на увазі BBQ-party якою ми всі разом зможемо насолодитись по закінченню гонки!

Для тих хто все ж зможе втекти від «Акули» ми підготували цінні призи.

Довжина дистанції – традиційні 18 км. довкола острова Великий з поверненням на набережну. Також є ліміт часу за який потрібно пройти всю трасу - 4 години. Таким чином, задля того щоб перемогти в змаганнях, замало дістатися до фінішу випередевши своїх супротивників, але потрібно ще дістатися його першим за «Акулу»!


Окрім перегонів на каяках цього року також буде додано новий етап - перегони на SUP-дошках однієї моделі по формату відомих в усьому світі перегонів BIC SUP One Design Challange, які періодично проводяться у різних країнах світу на САП-дошках BIC 12’6” Wing. При цьому кожен учасник зможе греби своїм веслом, до якого він звик. Переможців змагань визначатимуть в трьох номінаціях: K-1 (Men), K-1 (Women) та SUP. Переможців в усіх класах чекають цінні призи: сертифікати на суму 3000 грн. за перше місце, 2000 грн. за друге та 1000 за третє місце, а головним призом перегонів стане новенький каяк Wilderness Systems Focus, який розіграють в лотерею між дев’ятьма призерами в трьох номінаціях.Головний переможець в змаганні на каяках окрім своєї нагороди отримає право на наступній гонці у 2017 році зайняти місце «Акули». Також будемо розігрувати окремий приз за кращий стайлінг свого каяка під акулу!

Старт змагань відбудеться за адресою: пляж "Наталка" біля церкви на Оболонській набережній. Реєстрація з 10:00, старт перегонів на каяках о 11:30. Каяки для змагання можна зарезервувати попередньо в мережі прокатів “Каяк Каное Центр - Київ”.

Перегони на САП-дошках стартують на 30 хв. пізніше старту змагань на каяках та будуть проводитися на акваторії затоки "Наталка". SUP-дошки для змагання надаються організаторами безкоштовно. 

Окрім всього перегони на каяках в Києві також мають тісний зв’язок з перегонами в Запоріжжі - "Шлях на Січ!", які пройдуть 8 жовтня, а кожен хто зареєструється на обидві гонки одразу - отримає знижку на реєстраційний внесок. Організаційний внесок за участь в одній гонці складатиме 350 грн., а за участь в обох змаганнях - 500 грн. Загальний призовий фонд змагань складатиме понад 47000 грн. Реєстрація для участі в змаганнях буде відкрита з 01 по 27 вересня. 

Загальний призовий фонд обох перегонів в Києві та Запоріжжі цього року складе понад 100 000 гривень!

Форма для реєстрації в змаганнях Shark Attack (30 вересня, Київ): https://goo.gl/forms/yx9uPDHmbZB7floO2
​Форма для реєстрації в змаганнях Шлях на Січ (08 жовтня, Запоріжжя): https://goo.gl/forms/IIYbOeM9FF7qkuGo2 

Регламент перегонів "Shark Attack-2017" https://goo.gl/dfj3f4 

Зверніть увагу, якщо ви плануєте приймати участь в обох перегонах - достатньо заповнити лише одну заявку та проставити відповідну мітку.

Осінні перегони на каяках та САП Осінні перегони на каяках та САП Осінні перегони на каяках та САП Осінні перегони на каяках та САП Осінні перегони на каяках та САП Осінні перегони на каяках та САП Осінні перегони на каяках та САП Осінні перегони на каяках та САП Осінні перегони на каяках та САП
1 вересня 2017 р.

Відгуки
    Залишити відгук