Категорії

Гонка пригод "Шлях на Січ" 2018

23 вересня 2018 року в Запоріжжі відбудеться одне з найяскравіших подій в світі екстремального спорту пригодницька гонка "Шлях на Січ". 30-ти кілометровий каяк марафон навколо острова Хортиця успадковує легендарний обряд, який повинен був пройти кожен справжній козак: проплисти через пороги Дніпра проти течії. Гонка закінчується бігових етапом в самому серці Хортиці - Запорізької Січі.

Які відмінності з попередніми перегонами?

Цього року нас чекає багато сюрпризів. До вже звичних категоріях каяків і SUP дощок додалися цілих дві нових категорії Pro (чоловіки і жінки) в яких можуть змагатися діючі спортсмени на будь-яких каяках, в тому числі і олімпійського класу. Для спортсменів веслующіх в двомісних каяках додалася категорія K2 Mix, де в одному екіпажі будуть чоловіки і жінки, а в дисципліні SUP додалася категорія для дівчат SUP Women.

Сподіваємося нові веслувальні класи зроблять гонку ще більш масовою, видовищною і конкурентною.

І це не єдина унікальна особливість нашої гонки. Шість перших учасників виступаючих на каяках Vista і Expression, разом з переможцями кожної категорії розіграють головний супер-приз змагань - морський каяк !!!

А загальна сума призового фонда виросла майже в два рази в порівнянні з минулим роком і складе 90000 грн !!!

Хто може приймати участь в гонці і які вимоги до спорядження?

У гонці "Шлях на Січ" може брати участь будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років і який зареєструвався до 07 жовтня 2017 року. Для учасників "Шлях на Січ" вартість реєстрації Залежно від терміну складатиме от 350 грн.

Поради учасникам

Обов'язковою умовою для учасників в каяках є наявність рятувального жилета фабричного виробництва з підйомною силою не менш 50 N. Для учасників на SUP дошках обов'язковим є  наявність рятувального жилета, або страхувального шнура - ліша.
Ми рекомендуємо кожному спортсмену мати з собою запас води 1.5 л, телефон в непромокаючій упаковці і свисток для подачі сигналів.
Хоч в регламенті немає обмеження по мінімальній довжині каяків, ми не радимо брати участь в гонці на каяках довжиною менш ніж 4 м. На такому каяку мова буде йти не про перемогу в змаганні, а про можливість закінчити дистанцію у відведений час.

Офіційні правила участі в заході «Шлях На Січ» 2018

Посилання на форму реєстрації «Шлях На Січ» 2018

Якщо у вас немає свого каяка мережа "Каяк Каноє Центр" може запропонувати Вам каяки та SUP дошки кращих світових брендів, як для участі в змаганні, так і для тренувань. Для учасників гонки вартість оренди повного комплекту спорядження в день змагання буде коштувати:

  • каяк К1:             275 грн.
  • каяк К2 Vista:    375 грн.
  • SUP дошка:       275 грн.

Телефони для бронювання і прокату спорядження:

Запоріжжя: 096 420-20-32               Дніпро: 098 064-78-87                      Київ: 097 967-75-76

28 серпня 2018 р.

Відгуки
    Залишити відгук