Категории

Новости

Осінні перегони на каяках та САП "Shark Attack" та "Шлях на Січ"

Цієї осені нас чекають дві захоплюючі гонки на каяках та САП-дошках! "Shark Attack - втечи від акули!" в Києві та "Шлях на Січ" в Запоріжжі. Запрошуємо усіх любителів позмагатися за цінні призи. Загальний призовий фонд обох перегонів складе понад 100 000 грн!

8 жовтня в Запоріжжі відбудеться легендарний гребний марафон "Шлях на Січ".

Подолавши 30 км навколо скелястих берегів, і пробігши 800 м учасники фінішують в самому серці Хортиці - Запорізької Січі. Дніпро восени може зустріти спортсменів бурхливою течією, як альтернатива, на небезпечній ділянці буде організовано обнесення човнів берегом.

Плани розвитку компаній Old Town та Ocean Kayaks на 2018-й рік

Компанія Johnsons Outdoors оголосила про плани розвитку брендів Old Town та Ocean Kayaks на сезон 2018-го року. Cвітова індустрія каякінгу вже заготовила новинки на наступний рік, тому починаємо знайомитися з ними ще до осінніх виставок.

Предзаказ на сезон 2017

Лучшая возможность в сезоне 2017 купить товар по оптовой цене.

Основные новости сезона 2017 от компании BIC Sport

Новые САП-доски сезона 2017 года от компании BIC Sport. Новый дизайн, новые расцветки и новые материалы

Old Town PDL Drive

Анонс нового педального привода от OLD TOWN

Час збиратися усім каякерам разом. Або де мешкають українські каякери (Оновлено)

Часто наші клієнти запитують у нас з ким ще можна покататися на каяках, хто захоплюється цим спортом, або де можна знайти друзів по нашому самому улюбленому хоббі? Ми вирішили зібрати всю доступну нам інформацію про те, де можна знайти українських каякерів щоб зустрітися та поспілкуватися на улюблену тему, або просто погребти за компанію.

Экстремальная эстафетная мультигонка с каякинг-этапом Red Bull GerGetIt 2014 - 25-26 июля, Грузия, Казбеги

25-26 июля в Казбеги (Грузия) во второй раз состоится один из самых экстремальных эстафетных соревнований Red Bull GerGetIt. Уже принимаются заявки на участие. Каждая команда должна состоять из каякера, скалолаза, горного велосипедиста и бегуна.

Результаты гонки "Первый Киевский Каяк Марафон"

На прошедших выходных (в субботу 21.06.2014г.) на Киевском водохранилище вода бурлила не только от волн, но и от десятков весел участников первой гонки на морских каяках. Впервые в истории современного украинского каякинга в одном месте собралось столько любителей морских и туристических каяков.

Первый международный киевский каяк-марафон на киевском водохранилище - 21.06.2014

Этим летом, впервые в спортивной истории Украины состоится Международный Киевский каяк-марафон - полумарафонская гонка на морских и туристических каяках на киевском водохранилище ("Киевском море"). Это будет первая гонка такого уровня в Украине как по количеству участников, так и по репрезентативности в классах морских и туристических каяков. Участников ожидают ценные призы от спорсоров соревнования, а также море адреналина и впечатлений.

« Назад1 2 3 4 5 6 Далее »